HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OLUN

ÜCRETSİZ ÜYE OL

Yarıyıl Tatili için Ücretsiz MEB Kursları (2023)

Yarıyıl Tatili için Ücretsiz MEB Kursları (2023)
| Görüntülenme 7683

Yarıyıl tatilinde açılacak ücretsiz MEB kurslarına başvurular ne zaman başlıyor?

Kursların içeriği nedir?

Çocuklarımız bu kurslara gitmeli mi?

Yarıyıl tatilinde açılacak ücretsiz kurslara başvuru 9 Ocak’ta başladı. Geçen sene ilki gerçekleştirilen bu kurslar bu sene tekrarlanıyor.

Okul derslerine en iyi destek zeka geliştirilerek verilir. Zeka gelişimi için www.bilsemonline.com ‘a ÜCRETSİZ ÜYE OLUN!

 

4 farklı alanda açılacak kursların başlıkları ise şöyle;

Matematik,

İngilizce,

Bilim,

Sanat

Çocuklarımızın Matematik, İngilizce, Bilim ve Sanat alanlarında daha başarılı olmalarının yolu bilişsel zekalarını geliştirmelerinden geçer. Çocuklarımızın derslerini desteklemek ve anlama kabiliyetlerini arttırmak için şimdi www.bilsemonline.com’a üye olun.

 

MEB(Milli Eğitim Bakanlığı) 21 Ocak ve 5 Şubat tarihi arası gerçekleşecek kurslardan şimdiye kadar 1 milyon öğrencinin yararlandığını, bu sene de benzer bir sayıda öğrencinin bu kurslardan yararlanacağını umduklarını açıkladı.

Kursların içeriği; Bu kurslar BİLSEM destekleme ve yetiştirme kurslarında yapılacaktır. Günlük en fazla 4 saatlik bir program dahilinde verilecek kurslar haftalık toplam 16 saat olarak planlanacaktır.

Bir öğrenci en fazla 2 kursa kayıt yaptırabilecek, bu da toplamda 32 saat atölyelere katılabileceği anlamına gelmektedir.

Bu kurslar atölye şeklinde düzenlenmektedir. Özellikle çocukların BİLSEM okulları müfredatında ekstra bir eğitim görmesi ve uygulamalar gerçekleştirmesi çocuklarımızın için önemli bir deneyim olacaktır.

Çocuklarımızın derslerini desteklemek ve bilişsel zeka gelişimlerini arttırmak için şimdi www.bilsemonline.com’a üye olun.

 

 

 


EĞİTİM

|

MOBİL UYGULAMA

|

BİLSEM

Blog

Türkiyenin en kapsamlı Bilsem Eğitim Blogu ile Bilsem
Sınavları'na hazırlanın
Bilişsel Gelişim Nedir?

Bilişsel Gelişim Nedir?

Bilişsel gelişim, insanların düşünme, öğrenme, problem çözme ve anlama sürecindeki değişimlerin incelenmesidir. Bilişsel gelişim süreci, bebeklerin doğumundan itibaren başlar ve ömür boyu devam eder. Bu süreçte insanlar, çevreleri ile etkileşim halindeyke

Devamı
Bilsem Online Zeka Gelişimine Katkı

Bilsem Online Zeka Gelişimine Katkı

Bilsem (Bilim ve Sanat Merkezi) sınavları ülkemizde öğrencilerin geleceğine yön verebilen önemli sınavlardan biridir. Bu sınavlara hazırlık süreci hem öğrenciler hem de aileler için oldukça yoğun ve stresli bir dönemdir. Bu nedenle, doğru kaynaklarla yapı

Devamı
BİLSEM ONLİNE - ZEKA İLİŞKİSİ

BİLSEM ONLİNE - ZEKA İLİŞKİSİ

Bilsem sınavı, öğrencilerin kognitif yeteneklerini ölçmeyi amaçlayan bir sınavdır. Bu nedenle, Bilsem Online platformu, öğrencilerin zeka gelişimlerine katkı sağlamak için özel olarak tasarlanmış bilişsel egzersizler sunar. Bu egzersizler, öğrencilerin bi

Devamı